1222253
Jugend
(1890-1920)
Paraply- / kÄppstÄll, jugend, järn, 1900-talets början.

PARAPLY- / KÄPPSTÄLL, jugend, järn, 1900-talets början.

Väggmodell. För fyra paraplyer. Längd 25 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V30

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 timme 9 minuter
600
57
64
Utropspris
2 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 650 SEK. Läs mer.
Budhistorik (8 bud)
2 jul 22:23
600 SEK
2 jul 22:20
550 SEK
2 jul 22:20
500 SEK
2 jul 22:20
500 SEK
1 jul 21:04
450 SEK