1236749
LYKTOR, ett par. 1900-tal.
Lyktor, ett par. 1900-tal.
Lyktor, ett par. 1900-tal.
Lyktor, ett par. 1900-tal.
Lyktor, ett par. 1900-tal.
Lyktor, ett par. 1900-tal.

Av målad koppar. Höjd 42 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK