1240339
GOLVLJUSSTAKE, järnsmide, tidigt 1900-tal.
Golvljusstake, järnsmide, tidigt 1900-tal.

För sju ljus. 63 x 93 cm.

Slitage. Märken.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
1 450
139
156
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
2 jul 18:03
1 450 SEK
2 jul 18:03
1 400 SEK
26 jun 19:13
1 300 SEK
26 jun 9:35
1 200 SEK