1241449
FÄLLKNIVAR, 3 st, ben, 1900-tal.
FÄllknivar, 3 st, ben, 1900-tal.

Längd 10 - 11 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L11

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 20 timmar
350
33
38
Utropspris
1 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
29 jun 18:30
350 SEK
29 jun 15:08
300 SEK