1241462
VINKYLARE, tenn, 1900-talets andra hälft.
Vinkylare, tenn, 1900-talets andra hälft.

Med hänklar. Höjd 18,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V30

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 400
325
365
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (29 bud)
10
4 jul 14:31
3 400 SEK
11
4 jul 10:58
3 200 SEK
10
4 jul 10:57
3 000 SEK
11
4 jul 10:57
2 900 SEK
10
4 jul 10:57
2 700 SEK