1241515
SKRIN, pressglas och nysilver, 1900-tal.
Skrin, pressglas och nysilver, 1900-tal.

Längd 11. Bredd 7,5. Höjd 8 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
1 500 SEK