1241523
KOPP MED FAT, porslin, 1800-tal.
Kopp med fat, porslin, 1800-tal.

Målad och förgylld dekor. Fatets diameter 13,5 cm. Koppens höjd 6,5 cm.

Förgyllning med smärre slitage.

Utropspris
1 500 SEK