1241530
KIKARE, Gottinga 3X, Spindler & Hoyer, Göttingen, 1900-talets första hälft.
Kikare, gottinga 3x, spindler & hoyer, göttingen, 1900-talets första hälft.

Med etui. Bredd 9 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
1 500 SEK