1241612
LJUSSTAKAR, ett par, brons, sengustavianska, 1800-talets början.
Ljusstakar, ett par, brons, sengustavianska, 1800-talets början.

Ljuspipa uppburen av kvinna. Rund fot. Höjd 20,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Senare ljusmanschetter.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V28
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 timme 51 minuter
3 100
296
333
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (20 bud)
13
5 jul 19:29
3 100 SEK
9
5 jul 19:29
2 900 SEK
9
4 jul 17:45
2 800 SEK
12
4 jul 10:59
2 600 SEK
10
4 jul 10:59
2 500 SEK