1241647
DEKORELEMENT TILL GARDINOMTAG, 21 st, mässing, 1800-tal.
Dekorelement till gardinomtag, 21 st, mässing, 1800-tal.

Några förgyllda. Diameter bl a 6,5 och 9,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
2 000 SEK