KRYDDSKÅP, barockstil, 1800-talets senare del.

Fem lådor bakom dörrpar. Svärtade detaljer. Höjd 44 cm. Längd 34,5 cm. Bredd 18 cm.

Slitage, märken. Knoppar med avslag. Nyckel saknas.

Utropspris
4 000 SEK