BONADSMÅLNING, Dalarna, daterad 1850.

Papper 90 x 96 cm.

Papper uppfodrad på väv, skador, fläckar, färgbortfall. veck.

Utropspris
4 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13