Soile Yli-Mäyry

(Finland, Född 1950)
Soile Yli-Mäyry
(Finland, Född 1950)

SOILE YLI-MÄYRY, olja på duk, signerad och daterad 2004.

"Blooming cement", 20 x 16

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
860
9 064
984
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (38 bud)
8
28 jun 2020 20:47
860 EUR
28 jun 2020 20:47
850 EUR
28 jun 2020 20:47
840 EUR
8
28 jun 2020 20:47
820 EUR
28 jun 2020 20:47
800 EUR
8
28 jun 2020 20:46
780 EUR
28 jun 2020 20:46
760 EUR
8
28 jun 2020 20:46
750 EUR
8
28 jun 2020 20:45
740 EUR
10
28 jun 2020 20:45
720 EUR
8
28 jun 2020 20:44
700 EUR
28 jun 2020 20:44
680 EUR
8
28 jun 2020 20:44
660 EUR
8
28 jun 2020 20:44
640 EUR
28 jun 2020 20:43
620 EUR
8
28 jun 2020 20:43
600 EUR
9
28 jun 2020 20:43
580 EUR
8
28 jun 2020 20:40
560 EUR
28 jun 2020 20:40
540 EUR
8
28 jun 2020 20:40
520 EUR
28 jun 2020 20:31
500 EUR
28 jun 2020 20:05
480 EUR
28 jun 2020 12:24
460 EUR
28 jun 2020 12:24
444 EUR
28 jun 2020 12:12
440 EUR
28 jun 2020 11:10
420 EUR
28 jun 2020 11:10
401 EUR
28 jun 2020 10:31
400 EUR
27 jun 2020 17:41
380 EUR
27 jun 2020 17:21
360 EUR
27 jun 2020 17:21
340 EUR
27 jun 2020 14:54
320 EUR
27 jun 2020 14:54
300 EUR
21 jun 2020 12:08
280 EUR
21 jun 2020 12:08
260 EUR
18 jun 2020 16:03
240 EUR
18 jun 2020 16:03
220 EUR
18 jun 2020 11:39
200 EUR