Soile Yli-Mäyry

(Finland, Född 1950)
Soile Yli-Mäyry
(Finland, Född 1950)

SOILE YLI-MÄYRY, olja på duk, signerad och daterad 2008.

"Särkynyt lasinukke" ("Trasig glasdocka"). 65 x 54 cm.

Klubbat pris
2 101
23 678
2 215
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (29 bud)
28 jun 2020 20:22
2 101 EUR
28 jun 2020 20:21
2 001 EUR
28 jun 2020 20:21
1 951 EUR
28 jun 2020 20:19
1 901 EUR
28 jun 2020 20:19
1 851 EUR
28 jun 2020 20:18
1 801 EUR
28 jun 2020 20:17
1 751 EUR
28 jun 2020 20:17
1 750 EUR
28 jun 2020 20:17
1 701 EUR
28 jun 2020 20:16
1 651 EUR
28 jun 2020 20:16
1 650 EUR
28 jun 2020 20:15
1 601 EUR
28 jun 2020 20:14
1 551 EUR
28 jun 2020 20:13
1 501 EUR
28 jun 2020 20:13
1 451 EUR
28 jun 2020 20:12
1 401 EUR
28 jun 2020 20:12
1 400 EUR
28 jun 2020 20:03
1 350 EUR
28 jun 2020 20:03
1 300 EUR
28 jun 2020 20:00
1 250 EUR
28 jun 2020 20:00
1 200 EUR
28 jun 2020 20:00
1 050 EUR
28 jun 2020 20:00
1 000 EUR
28 jun 2020 19:59
820 EUR
28 jun 2020 19:57
800 EUR
28 jun 2020 18:08
640 EUR
27 jun 2020 13:39
620 EUR
18 jun 2020 18:36
600 EUR
18 jun 2020 11:29
300 EUR