Madeleine Pyk – en samling F769

Soile Yli-Mäyry

(Finland, Född 1950)
Soile Yli-Mäyry
(Finland, Född 1950)

SOILE YLI-MÄYRY, olja på duk, signerad och daterad 1989.

"Jälkiä hiekassa" ("Spår i sanden"). 61 x 40 cm.

Klubbat pris
880
9 266
1 011
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (7 bud)
28 jun 2020 20:07
880 EUR
28 jun 2020 20:07
860 EUR
28 jun 2020 20:07
840 EUR
28 jun 2020 20:05
820 EUR
28 jun 2020 20:03
800 EUR
28 jun 2020 8:56
700 EUR
18 jun 2020 11:11
500 EUR