Soile Yli-Mäyry

(Finland, Född 1950)
Soile Yli-Mäyry
(Finland, Född 1950)

SOILE YLI-MÄYRY, olja på duk, signerad och daterad 1999.

"Captured water", 85 x 30 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
3 000
33 810
3 163
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (42 bud)
28 jun 2020 20:54
3 000 EUR
10
28 jun 2020 20:53
2 900 EUR
28 jun 2020 20:53
2 800 EUR
10
28 jun 2020 20:53
2 800 EUR
28 jun 2020 20:53
2 700 EUR
10
28 jun 2020 20:53
2 700 EUR
28 jun 2020 20:53
2 600 EUR
10
28 jun 2020 20:52
2 500 EUR
28 jun 2020 20:52
2 400 EUR
10
28 jun 2020 20:51
2 300 EUR
28 jun 2020 20:50
2 200 EUR
10
28 jun 2020 20:50
2 100 EUR
28 jun 2020 20:49
2 000 EUR
11
28 jun 2020 20:49
1 950 EUR
10
28 jun 2020 20:49
1 900 EUR
28 jun 2020 20:49
1 870 EUR
28 jun 2020 20:48
1 850 EUR
10
28 jun 2020 20:48
1 800 EUR
10
28 jun 2020 20:48
1 652 EUR
11
28 jun 2020 20:48
1 602 EUR
10
28 jun 2020 20:47
1 552 EUR
9
28 jun 2020 20:47
1 502 EUR
9
28 jun 2020 20:47
1 450 EUR
10
28 jun 2020 20:47
1 400 EUR
9
28 jun 2020 20:46
1 350 EUR
8
28 jun 2020 20:45
1 300 EUR
28 jun 2020 20:22
1 250 EUR
28 jun 2020 18:54
1 200 EUR
28 jun 2020 18:47
1 150 EUR
28 jun 2020 18:34
1 100 EUR
28 jun 2020 9:02
1 050 EUR
27 jun 2020 16:06
1 000 EUR
26 jun 2020 19:47
980 EUR
26 jun 2020 15:59
960 EUR
25 jun 2020 20:49
940 EUR
25 jun 2020 10:06
900 EUR
24 jun 2020 16:54
820 EUR
24 jun 2020 13:12
770 EUR
21 jun 2020 10:20
750 EUR
20 jun 2020 8:27
700 EUR
18 jun 2020 18:39
600 EUR
18 jun 2020 11:26
300 EUR