Soile Yli-Mäyry

(Finland, Född 1950)
Soile Yli-Mäyry
(Finland, Född 1950)

SOILE YLI-MÄYRY, olja på duk, signerad och daterad 1994.

"Vindsten", 150 x 30 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
2 550
26 877
2 918
Utropspris
2 300 EUR
Budhistorik (23 bud)
8
28 jun 2020 20:58
2 550 EUR
9
28 jun 2020 20:58
2 550 EUR
8
28 jun 2020 20:57
2 450 EUR
10
28 jun 2020 20:56
2 350 EUR
8
28 jun 2020 20:56
2 250 EUR
9
28 jun 2020 20:56
2 200 EUR
8
28 jun 2020 20:54
2 100 EUR
9
28 jun 2020 20:54
2 000 EUR
9
28 jun 2020 20:54
1 950 EUR
28 jun 2020 20:54
1 900 EUR
8
28 jun 2020 20:53
1 850 EUR
28 jun 2020 20:53
1 850 EUR
8
28 jun 2020 20:53
1 800 EUR
28 jun 2020 20:53
1 650 EUR
28 jun 2020 20:52
1 600 EUR
28 jun 2020 20:52
1 550 EUR
28 jun 2020 20:50
1 500 EUR
28 jun 2020 20:50
1 400 EUR
28 jun 2020 9:18
1 300 EUR
25 jun 2020 10:05
1 000 EUR
18 jun 2020 18:40
620 EUR
18 jun 2020 11:28
600 EUR
18 jun 2020 11:04
500 EUR