Soile Yli-Mäyry

(Finland, Född 1950)
Soile Yli-Mäyry
(Finland, Född 1950)

SOILE YLI-MÄYRY, olja på duk, signerad och daterad 2001.

Utan titel, 150 x 40 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
3 250
34 255
3 719
Utropspris
2 500 EUR
Budhistorik (21 bud)
8
28 jun 2020 19:43
3 250 EUR
28 jun 2020 19:43
3 150 EUR
8
28 jun 2020 19:43
3 150 EUR
28 jun 2020 19:43
3 050 EUR
8
28 jun 2020 19:42
2 950 EUR
28 jun 2020 19:41
2 850 EUR
8
28 jun 2020 19:41
2 800 EUR
28 jun 2020 19:39
2 700 EUR
28 jun 2020 19:39
2 600 EUR
28 jun 2020 19:34
2 400 EUR
8
28 jun 2020 19:34
2 300 EUR
28 jun 2020 19:30
2 200 EUR
8
28 jun 2020 19:30
2 100 EUR
28 jun 2020 16:45
2 000 EUR
25 jun 2020 7:08
1 700 EUR
20 jun 2020 15:54
1 600 EUR
20 jun 2020 8:25
1 400 EUR
18 jun 2020 23:16
1 300 EUR
18 jun 2020 22:39
1 200 EUR
18 jun 2020 18:32
600 EUR
18 jun 2020 11:27
300 EUR