Soile Yli-Mäyry

(Finland, Född 1950)
Soile Yli-Mäyry
(Finland, Född 1950)

SOILE YLI-MÄYRY, olja på duk, signerad och daterad 2006.

"Drömsand", 100 x 140 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
4 150
46 771
4 375
Utropspris
4 000 EUR
Budhistorik (16 bud)
28 jun 2020 20:24
4 150 EUR
28 jun 2020 20:24
4 103 EUR
28 jun 2020 20:22
3 802 EUR
28 jun 2020 20:21
3 702 EUR
28 jun 2020 20:21
3 700 EUR
28 jun 2020 20:18
3 500 EUR
28 jun 2020 20:18
3 401 EUR
28 jun 2020 20:15
3 200 EUR
28 jun 2020 20:15
3 100 EUR
28 jun 2020 19:59
3 000 EUR
28 jun 2020 12:01
1 750 EUR
28 jun 2020 10:30
1 700 EUR
27 jun 2020 13:35
1 550 EUR
25 jun 2020 16:45
1 500 EUR
18 jun 2020 18:40
1 050 EUR
18 jun 2020 11:08
1 000 EUR