Konst Modern svensk konst
1246326
Richard Björklund
(Sverige, 1897-1974)
Richard bjÖrklund, olja på duk, signerad och daterad 37.

RICHARD BJÖRKLUND, olja på duk, signerad och daterad 37.

"Brösarpsvägen". 46 x 60 cm.

Smärre fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 dagar 8 timmar
300
29
34
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 350 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
8 aug 10:44
300 SEK