Ett modernt urval

15 föremål
MARIE CAPALDI, olja på pannå, signerad på pannås baksida.
Slutpris
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TOMMY HILDING, olja på duk, signerad och daterad 1997 a tergo.
Slutpris
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK