Willem Ormea

(Sverige)
Willem Ormea
(Sverige)

WILLEM ORMEA, hans art. Osignerad. Uppfodrad duk 46 x 60 cm.

Fiskar på strand. Uppfodrad duk 46 x 60 cm.

Ytsmuts. Gulnad fernissa. Krackelyr. Något vågig/behöver spännas på främst vänster sida. Strödda små färgbortfall. Strödda retuscher. Litet hål (ca 1 mm) på höger sida.

Klubbat pris
10 500
932
972
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
5 jul 2020 17:44
10 500 SEK
30 jun 2020 19:58
10 000 SEK
30 jun 2020 0:36
6 200 SEK
28 jun 2020 9:16
6 000 SEK
26 jun 2020 15:32
500 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93