1196815
GINFLASKA, glas. Holland, med sigill från J H HENKES, 1800-tal.
Ginflaska, glas. holland, med sigill från j h henkes, 1800-tal.

Märkt med sigill med trana med syrsa i näbben samt texten J H HENKES. Höjd 28,5 cm.

Slitage, sigillet med nagg. Anlupet glas.

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Slutpris
400
38
43
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
5 jul 17:50
400 SEK
5 jul 17:05
350 SEK
1 jul 17:29
300 SEK