STOLAR, fyra stycken, Stockholmsarbeten 1820-30-tal, Karl Johan.

Fanerade med mahogny. Stoppad sits. Rik dekor av förgylld mässing. Sitthöjd 46, höjd 88 cm.

Lagningar, dekorkompletteringar.

Klubbat pris
8 700
768
801
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
9
5 jul 2020 17:17
8 700 SEK
5 jul 2020 17:17
8 500 SEK
5 jul 2020 17:17
8 100 SEK
8
5 jul 2020 17:11
7 900 SEK
5 jul 2020 17:07
7 700 SEK
8
5 jul 2020 17:07
7 600 SEK
5 jul 2020 17:06
7 400 SEK
8
5 jul 2020 17:06
7 200 SEK
5 jul 2020 17:04
6 900 SEK
8
5 jul 2020 17:04
6 700 SEK
5 jul 2020 12:54
6 500 SEK
8
4 jul 2020 17:53
6 300 SEK
4 jul 2020 12:57
6 000 SEK
3 jul 2020 5:27
2 500 SEK
28 jun 2020 21:23
1 800 SEK
27 jun 2020 20:59
1 666 SEK
27 jun 2020 9:39
1 500 SEK
26 jun 2020 18:42
1 100 SEK
26 jun 2020 18:05
1 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61