1222011
KARMSTOL, Stockholmsarbete, 1700-talets mitt, Rokoko.
Karmstol, stockholmsarbete, 1700-talets mitt, rokoko.

Bemålad i gult. Lös stoppad rygg och sits. Snidad dekor av musselformationer och akantusblad.

sitt höjd 45, rygg 96.
Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - F70
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 14 timmar
12 500
1 194
1 341
Utropspris
20 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 13 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
30 jun 13:24
12 500 SEK
27 jun 19:40
11 000 SEK
27 jun 13:43
8 500 SEK
27 jun 12:18
300 SEK