1223647
BYRÅ, 1700-talets mitt Italien troligen Neapel, Rokoko.
ByrÅ, 1700-talets mitt italien troligen neapel, rokoko.

Fanérad med valnöt, rot och fruktträd. Solfjäders motiv. Skiva i röd marmor. Tre lådor. Beslag i mässing samt mässingskodda fotavslut. Längd 144, bredd 66 höjd 98 cm.

Renoverad, maskstungen, senare beslag, 1 lås saknas, lackad insida, faner skador som resningar och små bortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - F20
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 timme 31 minuter
30 000
2 866
3 219
Utropspris
30 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 31 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (16 bud)
5 jul 15:11
30 000 SEK
5 jul 15:11
29 000 SEK
5 jul 12:17
27 000 SEK
5 jul 11:44
26 000 SEK
3 jul 22:01
25 000 SEK