Carl Nyström, sockerruska, silver, Stockholm 1961.

Cylindrisk, fotlös, slät, delvis med vridna knäckar. Upptill genombruten samt med knopp. Höjd 9 cm, vikt 160 gram.

Slitage, bucklor.

Klubbat pris
1 800
160
167
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
5 jul 2020 18:09
1 800 SEK
5 jul 2020 16:20
351 SEK
4 jul 2020 19:40
300 SEK