1234975
Ernst Josephson
(Sverige, 1851-1906)
Ernst josephson, tusch, signerad ernst josephson.

ERNST JOSEPHSON, tusch, signerad Ernst Josephson.

Kustlandskap med promenerande par. 32,5 x 19,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L113
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)761 36 66 33

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 22 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
10 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)