Barock

Barock

SKRIVBORD med UPPSATS, barock, 1700-tal.

Fanerad med valnöt. Lös uppsats med sex lådor och dörr med bakomliggande förvaring. Del av skrivskiva och fyra mindre lådor och nedfällbar front. Hurtsar med sex lådor. Bredd 110, djup 61, höjd 98 cm.

Smärre slitage. Torrsprickor. Fanerskador.

Klubbat pris
4 527
400
417
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
5 jul 2020 19:04
4 527 SEK
5 jul 2020 19:04
4 327 SEK
5 jul 2020 19:04
4 200 SEK
5 jul 2020 19:04
4 000 SEK
5 jul 2020 19:04
3 200 SEK
3 jul 2020 21:13
3 000 SEK
26 jun 2020 21:42
2 058 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57