1237981
KARMSTOLAR ett par, 1800-talets slut. rokokostil.
Karmstolar ett par, 1800-talets slut. rokokostil.

Förgyllda och bronserade. Rikt skuren dekor med blommor och akantus. Fast stoppad rygg och sits, klädda armlän. Sitthöjd ca ca 44 cm.

Renoverade. Smärre slitage och färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H83
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 22 timmar
4 000
383
429
Utropspris
7 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 4 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
1 jul 18:06
4 000 SEK
29 jun 21:27
2 500 SEK
27 jun 12:42
2 000 SEK
26 jun 22:44
1 100 SEK
26 jun 15:25
1 000 SEK