1240455
Barock
ByrÅ, senbarock, 1700-talets mitt.

BYRÅ, senbarock, 1700-talets mitt.

Trelådig byrå med utdragbar skrivskiva. Fanerad med alm och rot. Draghandtag och nyckelskyltar av mässing. Bredd 113, djup 68, höjd 86 cm. Nyckel finns.

Renoverad. Kompletterad. Torrsprickor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N5

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 13 timmar
3 700
353
397
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
1 jul 20:19
3 700 SEK
30 jun 20:49
3 500 SEK
30 jun 20:24
2 400 SEK
30 jun 16:26
2 000 SEK
27 jun 18:26
1 000 SEK