1245174
FOTOLITTERATUR, 2 st, "Mikael Jansson - Nude" och "Robert Nettarp, 1970-2002".
Fotolitteratur, 2 st, "mikael jansson - nude" och "robert nettarp, 1970-2002".

"Mikael Jansson - Nude", i en upplaga om 1970. Signerad på försättsbladet och daterad 2010.
"Robert Nettarp, 1970-2002" i oöppnad plastförpackning.

Ej genomgångna. Helhetsintryck.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist konst
+46 (0)739 40 08 27

Slutpris
1 700
162
182
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
1 jul 18:46
1 700 SEK
1 jul 10:34
1 600 SEK
30 jun 18:54
1 500 SEK
30 jun 18:54
1 400 SEK
30 jun 18:53
1 300 SEK