Madeleine Pyk – en samling F769

FOTTABURETTER, 2 st, gustavianska, 1700-talets slut.

Målade och med skuren dekor. Stoppade. Höjd 23-27 cm.

Senare målning. En med omfattande skador och saknar ben.

Klubbat pris
4 620
439
504
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
26 jul 2020 20:38
4 620 SEK
26 jul 2020 20:38
4 501 SEK
26 jul 2020 20:37
4 410 SEK
26 jul 2020 20:37
4 210 SEK
26 jul 2020 20:35
3 800 SEK
26 jul 2020 20:35
3 600 SEK
26 jul 2020 20:35
3 400 SEK
26 jul 2020 20:35
3 400 SEK
26 jul 2020 20:34
3 200 SEK
26 jul 2020 20:34
3 000 SEK
26 jul 2020 20:33
2 800 SEK
23 jul 2020 18:03
2 500 SEK
20 jul 2020 7:25
2 000 SEK
18 jul 2020 13:09
500 SEK
17 jul 2020 21:48
300 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703