1247637
RESTORATION HARDWARE, FÅTÖLJER, två stycken. 2000-tal.
Restoration hardware, fÅtÖljer, två stycken. 2000-tal.

Lös sits och rygg. Klädd i grårandigt tyg. Sitthöjd med dyna 40 cm. Rygghöjd 85 cm.

Slitage, fläckar.

Slutpris
13 500
1 310
1 551
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
8
2 aug 20:12
13 500 SEK
11
2 aug 20:10
13 000 SEK
8
2 aug 20:07
12 500 SEK
11
2 aug 20:05
12 000 SEK
8
2 aug 20:04
11 500 SEK