1247721
ONE KINGS LANE, SPEGEL, 2000-tal.
One kings lane, spegel, 2000-tal.

Barockstil, metallram. Höjd 104 cm. Bredd 61,5 cm.

Slitage.

Slutpris
3 900
378
448
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
9
2 aug 21:11
3 900 SEK
8
2 aug 20:52
3 700 SEK
2 aug 20:52
3 500 SEK
8
2 aug 20:52
3 400 SEK
2 aug 13:19
3 200 SEK