1173544
TALLRIKAR, två stycken, porslin. Frankrike, Rouard, Paris, 1900-tal.
Tallrikar, två stycken, porslin. frankrike, rouard, paris, 1900-tal.

Motiv av skaldjur och fiskar i grönt och guld. Diameter 23,7 cm.

Slitage, smärre färgbortfall.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Slutpris
300
29
34
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
25 sep 17:25
300 SEK