GALLERSKÅL, porslin. "Indian Basket", Herend, 1900-tal.

Med grön dekor, längd 28 cm.

Slitage. Obet. nagg.

Klubbat pris
1 300
115
120
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
25 sep 2020 19:56
1 300 SEK
25 sep 2020 19:56
1 250 SEK
24 sep 2020 22:10
1 200 SEK
24 sep 2020 19:27
1 100 SEK
24 sep 2020 19:26
1 000 SEK
24 sep 2020 19:26
1 000 SEK
24 sep 2020 19:26
950 SEK
24 sep 2020 19:26
900 SEK
24 sep 2020 19:26
850 SEK
24 sep 2020 19:26
800 SEK
24 sep 2020 19:25
750 SEK
24 sep 2020 19:25
700 SEK
24 sep 2020 19:25
650 SEK
24 sep 2020 19:25
600 SEK
24 sep 2020 19:02
550 SEK
24 sep 2020 15:48
500 SEK
23 sep 2020 23:30
450 SEK
23 sep 2020 23:30
400 SEK
22 sep 2020 21:57
350 SEK
19 sep 2020 21:42
300 SEK