1217090
GALLERSKÅL, porslin. "Indian Basket", Herend, 1900-tal.
GallerskÅl, porslin. "indian basket", herend, 1900-tal.

Med grön dekor, längd 28 cm.

Slitage. Obet. nagg.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Slutpris
1 300
125
146
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
25 sep 19:56
1 300 SEK
25 sep 19:56
1 250 SEK
24 sep 22:10
1 200 SEK
24 sep 19:27
1 100 SEK
24 sep 19:26
1 000 SEK