CHAMPAGNEKYLARE, trä, 1800-tal.

Insats av mässing. Hänkel. Svarvade dekor. Kulfötter. Diameter 30. Höjd 40 cm.

Torrsprikckor. Slitage. Bristningar i mässing.

Klubbat pris
1 000
89
93
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
24 sep 2020 22:30
1 000 SEK
20 sep 2020 9:11
350 SEK
16 sep 2020 18:58
300 SEK