1225796
FAT, tre stycken, fajans, 1800-tal.
Fat, tre stycken, fajans, 1800-tal.

Diameter 28,5-37,5 cm.

Skador.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Slutpris
350
34
39
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
25 sep 8:26
350 SEK
17 sep 13:58
300 SEK