TERRIN med LOCK, fajans. Nordeuropa, 1700-tal.

Efter silvermodell, dekor i blått av blommor. Lockknopp i form av päron. Längd 35 cm.

Sprickor, nagg, glasyrsläpp.

Klubbat pris
1 900
169
178
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
25 sep 2020 20:26
1 900 SEK
25 sep 2020 20:26
1 800 SEK
25 sep 2020 20:26
1 800 SEK
25 sep 2020 20:26
1 700 SEK
25 sep 2020 20:26
1 600 SEK
25 sep 2020 20:25
1 500 SEK
25 sep 2020 20:25
1 400 SEK
25 sep 2020 19:11
1 300 SEK
25 sep 2020 18:53
1 200 SEK
25 sep 2020 18:53
1 200 SEK
25 sep 2020 8:29
1 035 SEK
25 sep 2020 8:29
985 SEK
23 sep 2020 13:00
850 SEK
23 sep 2020 13:00
800 SEK
17 sep 2020 14:43
550 SEK
17 sep 2020 14:43
500 SEK
17 sep 2020 13:54
450 SEK
17 sep 2020 13:54
400 SEK
17 sep 2020 13:54
350 SEK
16 sep 2020 21:12
300 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02