Madeleine Pyk – en samling F769

Bertil Vallien

(Sverige, Född 1938)
Bertil Vallien
(Sverige, Född 1938)

BERTIL VALLIEN, skål, glas, Boda Åfors.

Signerad Boda Åfors B. Vallien. Diameter 21,5 cm.

Smärre slitage.

Formgivare

Klubbat pris
400
38
43
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
25 sep 2020 18:33
400 SEK
22 sep 2020 22:03
350 SEK
19 sep 2020 13:47
300 SEK