AINAR AXELSSON, vas och saltkar, silver, GAB Stockholm 1956-1957.

Geometrisk form, slät dekor. Höjd 21 och 12,5 cm. Total vikt 332,5 gram.

Slitage, repor.

Klubbat pris
2 400
212
221
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
25 sep 2020 19:22
2 400 SEK
25 sep 2020 18:56
2 200 SEK
25 sep 2020 18:56
2 001 SEK
18 sep 2020 10:56
2 000 SEK
18 sep 2020 10:56
1 900 SEK
17 sep 2020 13:56
1 800 SEK
16 sep 2020 11:59
1 650 SEK
15 sep 2020 19:11
1 200 SEK