Matgafflar 12 st, silver, av Westerstråhle och Floberg, Stockholm 1802-1809.

Gammalsvensk modell:
6 x Stefan Westerstråhle, 1809
4 x Arvid Floberg, 1802
2 x Sven Floberg, 1804
Stämplat monogram. Längd 19,5-21 cm. Total vikt 760 gram.

Obetydligt slitage.

Klubbat pris
4 400
390
407
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
25 sep 2020 17:45
4 400 SEK
25 sep 2020 12:28
4 200 SEK
20 sep 2020 10:51
4 000 SEK
16 sep 2020 11:51
3 650 SEK
15 sep 2020 19:14
3 000 SEK
15 sep 2020 17:19
1 000 SEK