FAT, vapenporslin. Kina, 1900-tal.

Dekor i emaljfärger och guld av familjen af Wirséns vapen. Längd 17 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
850
75
79
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
25 sep 2020 19:20
850 SEK
25 sep 2020 19:20
800 SEK
25 sep 2020 19:20
753 SEK
25 sep 2020 19:20
703 SEK
25 sep 2020 19:19
652 SEK
25 sep 2020 19:19
602 SEK
25 sep 2020 19:19
551 SEK
25 sep 2020 19:19
501 SEK
25 sep 2020 16:26
350 SEK
21 sep 2020 19:55
300 SEK