PARTI BRUKSGLAS, 12 delar, Finska formgivare 1900-talets mitt.

Diverse färger.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
110
1 240
116
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (14 bud)
25 sep 2020 14:45
110 EUR
25 sep 2020 14:45
100 EUR
25 sep 2020 14:45
95 EUR
23 sep 2020 19:02
90 EUR
23 sep 2020 19:02
85 EUR
19 sep 2020 14:54
75 EUR
19 sep 2020 14:54
70 EUR
19 sep 2020 8:55
60 EUR
17 sep 2020 21:29
55 EUR
17 sep 2020 21:28
50 EUR
17 sep 2020 21:28
45 EUR
17 sep 2020 21:28
40 EUR
17 sep 2020 21:28
35 EUR
16 sep 2020 17:05
30 EUR