Möbler ÖvrigtDining In
1253284
VINKYLARE, England, omkring 1900.
Vinkylare, england, omkring 1900.

Fanerad med mahogny, intarsiadekor. Låda samt lös insats av mässing. Svängda ben på claw-and-ballfötter. Höjd 43 cm.

Slitage. Fläckar. Fanerskador.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
3 200
309
365
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
25 sep 21:32
3 200 SEK
25 sep 21:32
3 000 SEK
24 sep 22:29
2 800 SEK
24 sep 22:29
2 600 SEK
23 sep 7:36
2 400 SEK