Design ÖvrigtDining In
1254718
Bordsdekoration, försilvrat glas, 1900-tal.

Diameter 13 cm.

Repor.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
450
43
51
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
25 sep 20:46
450 SEK
25 sep 20:41
400 SEK
25 sep 20:41
400 SEK
24 sep 10:23
350 SEK
16 sep 21:26
300 SEK