Bordsdekoration, försilvrat glas, 1900-tal.

Diameter 13 cm.

Repor.

Klubbat pris
450
43
49
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
25 sep 2020 20:46
450 SEK
25 sep 2020 20:41
400 SEK
25 sep 2020 20:41
400 SEK
24 sep 2020 10:23
350 SEK
16 sep 2020 21:26
300 SEK
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassisk konst
+46 (0)721 428 962