CREMEKOPPAR med LOCK, 16 stycken, porslin. Royal Copenhagen, Denmark, 1900-tal.

Målad polykrom dekor i s.k. Sachsisk blomst. Höjd 8 cm. Modellnummer 1542.

Slitage.

Klubbat pris
8 400
741
773
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
19 sep 2020 22:05
8 400 SEK
19 sep 2020 22:05
8 200 SEK
19 sep 2020 21:32
8 000 SEK
19 sep 2020 8:06
5 000 SEK
17 sep 2020 11:32
4 000 SEK
17 sep 2020 9:44
3 600 SEK
17 sep 2020 9:37
3 000 SEK
15 sep 2020 20:15
2 000 SEK