1255439
FISKSERVERINGSFAT, Kuznetsov, Ryssland 1899-1917.
Fiskserveringsfat, kuznetsov, ryssland 1899-1917.

Längd 63 cm.

Ställvis slitage i förgyllningen.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Slutpris
85
880
100
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (9 bud)
25 sep 16:07
85 EUR
25 sep 16:07
80 EUR
25 sep 16:06
60 EUR
25 sep 16:06
55 EUR
19 sep 10:18
50 EUR